Meta Trader 5

Mogą Państwo handlować najnowszą wersją, najpopularniejszej platformy internetowej, która jest dostępna dla wszystkich systemów operacyjnych i urządzeń.

  • Minimalne spready
  • Nowoczesny design i łatwe zarządzanie
  • Bogata różnorodność wskaźników technicznych
  • No Dealing Desk handel
  • Ekspercki dobór wskaźników i skryptów
  • Dwa tryby działania – ,,Hedging” i ,,Netting”

MetaTrader 5 - Основна версия

Wersja podstawowa

Podstawowa wersja instalacji na PC oferuje całą funkcjonalność platformy i wiele możliwości personalizacji. Wbudowany język programowania MQL5 (MetaQuotes Language 5), który umożliwia rozwój i integrację indywidualnych wskaźników niestandardowych lub zautomatyzowanych systemów handlu ekspertami.


MetaTrader 5 - Мобилна версия

Wersja mobilna

Aplikacja mobilna platformy umożliwia handel za pomocą telefonów i tabletów z systemem iOS lub Android. Wersja mobilna zapewnia dostęp do rachunku handlowego i rynków finansowych w dowolnym miejscu i czasie. Wersja mobilna może być używana zarówno z kontami rzeczywistymi, jak i demo.


MetaTrader 5 - Уеб версия

Wersja internetowa

Web to uproszczona wersja platformy instalacyjnej. Umożliwia handel bezpośrednio przez przeglądarkę internetową lub urządzenie mobilne, niezależnie od systemu operacyjnego (Windows, Mac, Linux, iOS, Android), bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania.


Ръководства за MetaTrader 5

Przewodniki

Pełne informacje na temat pracy na platformie MetaTrader 5 – podstawowe funkcje, menu, narzędzia graficzne, narzędzia do analizy, składanie zamówień, sposoby otwierania i zamykania pozycji, można znaleźć w naszych samouczkach wideo i PDF.