Facebook Pixel

Meta Trader 5

Handluj najnowszą wersją, najpopularniejszej platformy internetowej dostępnej dla wszystkich systemów operacyjnych i urządzeń

  • Minimalne spready
  • Nowoczesny design i łatwe zarządzanie
  • Bogata różnorodność wskaźników technicznych
  • No Dealing Desk handel
  • Podtrzymanie eksperckich wskaźników i sktyptów
  • Dwa tryby działania – ,,Hedging” i ,,Netting”

MetaTrader 5 - Основна версия

Wersja podstawowa

Podstawowa wersja instalacji na PC oferuje całą funkcjonalność platformy i wiele możliwości personalizacji. Wbudowany język programowania MQL5 (MetaQuotes Language 5) umożliwia rozwój i integrację indywidualnych wskaźników niestandardowych lub zautomatyzowanych systemów handlu ekspertami.


MetaTrader 5 - Мобилна версия

Wersja mobilna

Aplikacja mobilna platformy umożliwia handel za pomocą telefonów i tabletów z systemem iOS lub Android. Wersja mobilna zapewnia dostęp do rachunku handlowego i rynków finansowych w dowolnym miejscu i czasie. Wersja mobilna może być używana zarówno z kontami rzeczywistymi, jak i demo.


MetaTrader 5 - Уеб версия

Wersja internetowa

Web to uproszczona wersja platformy instalacyjnej. Umożliwia handel bezpośrednio przez przeglądarkę komputerową lub urządzeniu mobilnym, niezależnie od systemu operacyjnego (Windows, Mac, Linux, iOS, Android), bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania.


Ръководства за MetaTrader 5

Przewodniki

Pełne informacje na temat pracy na platformą MetaTrader 5 –podstawowe funkcje, menu, narzędzia graficzne, narzędzia do analizy, składanie zamówień, pozycje otwarcia i zamknięcia można znaleźć w naszych samouczkach wideo i PDF.


adwise