Wszystkie wersje platform

MetaTrader 5

Wersja podstawowa

Podstawowa wersja instalacji na PC oferuje całą funkcjonalność platformy i wiele możliwości personalizacji. Wbudowany język programowania MQL5 (MetaQuotes Language 5) umożliwia rozwój i integrację indywidualnych wskaźników niestandardowych lub zautomatyzowanych systemów handlu ekspertami.


Wersja mobilna

Aplikacja mobilna platformy umożliwia handel za pomocą telefonów i tabletów z systemem iOS lub Android. Wersja mobilna zapewnia dostęp do rachunku handlowego i rynków finansowych w dowolnym miejscu i czasie. Wersja mobilna może być używana zarówno z kontami rzeczywistymi, jak i demo.


Wersja internetowa

Web to uproszczona wersja platformy instalacyjnej. Umożliwia handel bezpośrednio przez przeglądarkę komputerową lub urządzeniu mobilnym, niezależnie od systemu operacyjnego (Windows, Mac, Linux, iOS, Android), bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania.

MetaTrader 4

Wersja podstawowa

Podstawowa wersja instalacji na PC oferuje całą funkcjonalność platformy i wiele możliwości do personalizacji. Wbudowany język programowania MQL4 (MetaQuotes Language 4) umożliwia rozwój i integrację indywidualnych wskaźników niestandardowych lub zautomatyzowanych systemów eksperckich handlowych.


Wersja mobilna

Aplikacja mobilna platformy umożliwia handel za pomocą telefonów i tabletów z systememiOS lub Android. Wersja mobilna zapewnia dostęp do rachunku handlowego i rynków finansowych w dowolnym miejscu i czasie. Wersja mobilna może być używana zarówno z kontami rzeczywistymi, jak i demo.


Wersja internetowa

Web to uproszczona wersja platformy instalacyjnej. Umożliwia handel bezpośrednio przez przeglądarkę komputerową, bez względu na system operacyjny (Windows, Mac lub Linux), bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania.